• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DRES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DRES. Jeżeli chcesz otworzyć plik DRES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DRES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delphi Compiled Resource Format Embarcadero Technologies

Co to jest plik DRES?

Plik deweloperski utworzony przez Delphi, aplikację do tworzenia oprogramowania Windows. Zawiera skompilowaną wersję pliku .RES, który jest odpowiedni do użycia w czasie łączenia, gdy plik wykonywalny jest zbudowany.

Jak otworzyć plik DRES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DRES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DRES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DRES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DRES

Inne problemy z plikiem DRES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DRES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DRES:

  • plik DRES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DRES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DRES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik