• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DRAWIT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DRAWIT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DRAWIT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DRAWIT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DrawIt Drawing Bohemian Coding

Co to jest plik DRAWIT?

Rysunek utworzony przez DrawIt, program do rysowania wektora dla systemu Mac OS X. Zapisuje rysunki, kolory i filtry używając warstw. Wsparcie filtrów nieniszczących, co oznacza, że ​​rysowane elementy zachowane są w pierwotnej formie nawet po zastosowaniu filtrów.

Pliki DRAWIT są zapisywane w formacie pakietu pakietu Mac OS X. Dlatego możesz je kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję "Pokaż zawartość pakietu", aby wyświetlić załączone pliki.

DrawIt został przerwany, ale Szkic nadal może otwierać pliki DRAWIT.

Jak otworzyć plik DRAWIT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DRAWIT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DRAWIT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DRAWIT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DRAWIT

Inne problemy z plikiem DRAWIT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DRAWIT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DRAWIT:

  • plik DRAWIT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DRAWIT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DRAWIT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik