• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DRAWING

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DRAWING. Jeżeli chcesz otworzyć plik DRAWING, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DRAWING

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Artboard Drawing Format Mapdiva

Co to jest plik DRAWING?

Rysunek utworzony przez Artboard, program ilustracji wektorowych dla komputerów Macintosh. Zapisuje rysunek w formacie binarnym lub zwykłym plistrze XML (.PLIST), w zależności od opcji zapisywania użytkownika. Zazwyczaj jest zawarty w pakiecie .ARTB.

Podczas gdy pliki rysunku przechowywane są w rzeczywistym rysunku utworzonym w Artboard, pliki archiwalne ARTB są używane jako format zapisu i ładowania i zawierają plik RYSUNEK.

Jak otworzyć plik DRAWING?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DRAWING jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DRAWING z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DRAWING którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DRAWING

Inne problemy z plikiem DRAWING

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DRAWING nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DRAWING:

  • plik DRAWING którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DRAWING z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DRAWING nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik