• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DPT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DPT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DPT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DPT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kingsoft Presentation Template Kingsoft

Co to jest plik DPT?

Plik DPT jest szablonem pokazu slajdów utworzonym przez firmę Kingsoft Presentation, bezpłatnym programem dołączonym do pakietu Office firmy Kingsoft WPS. Zapisuje domyślny układ i style prezentacji i służy do tworzenia prezentacji (plików .DPS) z tym samym formatowaniem.

Program prezentacji jest dostarczany wraz z kilkoma szablonami DPT i umożliwia pobieranie dużej ilości bezpośrednio przez aplikację. Szablony można używać do prezentacji szkół, podsumowań biznesowych, seminariów i innych prezentacji, które często są replikowane. Szablony DPT można również konwertować do innych plików prezentacji, takich jak pliki .POT, .POTX, .PPT i .PPTX.

Pakiet Office WPS jest podobny do pakietu Microsoft Office, ale jest dostępny bezpłatnie. WPS Office oferuje trzy programy:

Pisarz - procesor Word podobny do programu Microsoft Word. Arkusze kalkulacyjne - program arkusza kalkulacyjnego podobny do programu Microsoft Excel. Prezentacja - program prezentacyjny podobny do programu PowerPoint.

Prezentacja umożliwia zaprojektowanie slajdu przez zastosowanie motywów, wybieranie czcionek i kolorów oraz wstawianie obrazów, wideo, audio, wykresów, tabel, równań i kształtów. Możesz także dodać przejścia, sporządzać notatki dla mówców i ćwiczyć układy czasów prezentacji.

Jak otworzyć plik DPT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DPT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DPT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DPT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DPT

Inne problemy z plikiem DPT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DPT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DPT:

  • plik DPT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DPT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DPT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik