• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DPN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DPN. Jeżeli chcesz otworzyć plik DPN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DPN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Depiction Format Depiction

Co to jest plik DPN?

Plik danych używany przez program Depiction, program mapujący używany do wyszukiwania i mapowania dynamicznego "co jeśli?" scenariusze. Zawiera statyczne informacje o konkretnym zdjęciu, w tym mapy, elewacje, obrazy itp.

Jak otworzyć plik DPN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DPN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DPN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DPN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DPN

Inne problemy z plikiem DPN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DPN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DPN:

  • plik DPN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DPN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DPN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik