• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DPM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DPM. Jeżeli chcesz otworzyć plik DPM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DPM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pro Tools Plugin Format Digidesign

Co to jest plik DPM?

Wtyczka audio dla oprogramowania do produkcji dźwięku Pro Tools. Dodaje efekty i filtry, które można zastosować do ścieżek dźwiękowych w sesji Pro Tools.

W systemie Mac OS X pliki DPM powinny być przechowywane w folderze "/ Library / Application Support / Digidesgin / Plugins".

W systemie Windows pliki DPM powinny być umieszczone w katalogu "Program FilesCommon FilesDigidesignDAEPlug-Ins".

Aby starsze wtyczki mogły działać w programie Pro Tools 8, rozszerzenie pliku ".Dpm" może wymagać dodania do nazwy pliku, aby program Pro Tools mógł go rozpoznać.

Jak otworzyć plik DPM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DPM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DPM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DPM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DPM

Inne problemy z plikiem DPM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DPM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DPM:

  • plik DPM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DPM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DPM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik