• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DPKW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DPKW. Jeżeli chcesz otworzyć plik DPKW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DPKW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delphi Package Source Format Embarcadero Technologies

Co to jest plik DPKW?

Plik używany przez Delphi, IDE służący do tworzenia aplikacji Windows. Zapisuje pakiet, który może być używany do rozbudowy aplikacji Delphi (pakietów wykonawczych) lub samego programu Delphi IDE (pakiety projektowe). Podobny do wtyczki lub biblioteki, która może być ponownie wykorzystana w projektach rozwojowych.

Jak otworzyć plik DPKW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DPKW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DPKW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DPKW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DPKW

Inne problemy z plikiem DPKW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DPKW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DPKW:

  • plik DPKW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DPKW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DPKW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik