• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik DPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ovation Pro Document David Pilling

Co to jest plik DPD?

Dokument utworzony przez Ovation Pro, program do tworzenia komputerów stacjonarnych utworzony przez firmę David Pilling. Obejmuje takie funkcje, jak numerowanie akapitów auto i rysunki punktowe, referencje i proxy oraz obsługa plików .EPS.

Jak otworzyć plik DPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DPD

Inne problemy z plikiem DPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DPD:

  • plik DPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik