• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOWNLOADHOST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOWNLOADHOST. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOWNLOADHOST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOWNLOADHOST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MSN Explorer Download View Microsoft

Co to jest plik DOWNLOADHOST?

Zapisuje ustawienia pobierania plików dla oprogramowania MSN. Dołączona do instalacji programu MSN i wymagana do pobierania plików i sprawdzania poczty e-mail. Zazwyczaj nazwany "MSN # .Downloadhost".

Jeśli plik Downloadhost jest uszkodzony lub brakuje, oprogramowanie MSN może wyświetlać błąd "Downloadhost File". Aby odzyskać plik Downloadhost, najpierw wybierz "Uruchom ..." z menu Start systemu Windows. Następnie wpisz następujące w polu tekstowym:

regsvr32 c: progra ~ 1msnmsncorefilesmsnmetal.Dll

Powinno to przywrócić plik programu Downloadhost i umożliwić MSN pobranie plików i wiadomości e-mail ponownie.

Zobacz także powiązany wpis .MAILHOST.

Jak otworzyć plik DOWNLOADHOST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOWNLOADHOST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOWNLOADHOST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOWNLOADHOST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOWNLOADHOST

Inne problemy z plikiem DOWNLOADHOST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOWNLOADHOST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOWNLOADHOST:

  • plik DOWNLOADHOST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOWNLOADHOST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOWNLOADHOST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik