• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOCSET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOCSET. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOCSET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOCSET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Doxygen Source Code Documentation Format Doxygen

Co to jest plik DOCSET?

Plik deweloperski utworzony przez Doxygen, system dokumentacji kodu źródłowego. Zawiera archiwum dokumentacji nad ciałem kodu źródłowego, który może obejmować wiele różnych plików kodu źródłowego i konstruktów kodu. Używany jako format przechowywania do publikowania dokumentacji dla programistów używających kodu źródłowego.

Pliki DOCSET mogą być otwierane przez Apple Xcode lub Kapeli Dash.

Doxygen obsługuje wiele różnych języków programowania, w tym C / C ++, Objective-C, Java i Python.

Jak otworzyć plik DOCSET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOCSET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOCSET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOCSET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOCSET

Inne problemy z plikiem DOCSET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOCSET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOCSET:

  • plik DOCSET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOCSET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOCSET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik