• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOB. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Basic User Document Form Format N/A

Co to jest plik DOB?

Plik programu ActiveX zapisany podczas tworzenia projektu ActiveX. Zwykły plik tekstowy zawierający kod źródłowy projektu, definicje kontrolki S projektu oraz inne dane projektu.

Jak otworzyć plik DOB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOB

Inne problemy z plikiem DOB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOB:

  • plik DOB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik