• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DNE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DNE. Jeżeli chcesz otworzyć plik DNE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DNE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Netica Bayesian Network Text Format N/A

Co to jest plik DNE?

Format pliku tekstowego używany przez Netica, program do tworzenia sieci Bayesian, który zarządza niepewnością w biznesie, inżynierii, medycynie lub ekologii

Jak otworzyć plik DNE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DNE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DNE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DNE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DNE

Inne problemy z plikiem DNE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DNE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DNE:

  • plik DNE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DNE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DNE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik