• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DNC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DNC. Jeżeli chcesz otworzyć plik DNC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DNC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows XP Dancers Dancer Database Format Microsoft

Co to jest plik DNC?

Plik używany przez program Windows Dancer, wbudowany program dla systemu Windows XP Media Center Edition 2005 służący do animowania realistycznych trójwymiarowych tancerzy. Zawiera grafiki tancerza 3D i animacji. Mogą być pobierane w małych, średnich lub dużych rozmiarach.

Pliki DNC są dostępne dla systemu Windows XP Media Center Edition 2005.

Jak otworzyć plik DNC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DNC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DNC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DNC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DNC

Inne problemy z plikiem DNC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DNC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DNC:

  • plik DNC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DNC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DNC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik