• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DN2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DN2. Jeżeli chcesz otworzyć plik DN2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DN2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Duke Nukem Episode 2 Game Format Apogee Software

Co to jest plik DN2?

Plik gry używany przez Duke Nukem Odcinek 2: "Misja Bazy Księżycowej", sequel do oryginalnego filmu Duke Nukem Odcinek 1: "Gra Shrapnel City". Służy do przechowywania grafik graficznych, informacji o poziomie i innych danych gry. Podobny do pliku .DN1 używanego przez pierwszą grę.

Jak otworzyć plik DN2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DN2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DN2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DN2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DN2

Inne problemy z plikiem DN2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DN2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DN2:

  • plik DN2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DN2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DN2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik