• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMSS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMSS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMSS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMSS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio Creator VideoWave Slideshow Project Format Sonic Solutions

Co to jest plik DMSS?

Plik projektu utworzony przez program VideoWave, program służący do tworzenia filmów i pokazów slajdów. Zawiera obrazy, dźwięk w tle, efekty, informacje o przejściu oraz inne właściwości pokazu slajdów. Służy do zapisywania i ładowania projektów pokazów slajdów.

VideoWave jest częścią pakietu multimedialnego Roxio Creator.

Jak otworzyć plik DMSS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMSS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMSS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMSS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMSS

Inne problemy z plikiem DMSS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMSS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMSS:

  • plik DMSS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMSS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMSS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DMSS
DMSS do PSPD