• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMSM3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMSM3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMSM3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMSM3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VideoWave 3D Movie Project Format Sonic Solutions

Co to jest plik DMSM3D?

Plik produkcyjny multimediów utworzony przez program VideoWave, edytor filmów dołączony do oprogramowania Roxio Creator. Przechowuje produkcję filmową, która może zawierać klipy filmowe, przejścia, efekty, dźwięk i pokaz slajdów. Służy do zapisywania i wczytywania postępów w edycji wideo.

Projekty DMSM3D można eksportować do kilku formatów wideo, takich jak .AVI, .3GP, .WMV, .MP2 i .MP4. Mogą być też eksportowane do formatów wideo iPhone, iPad, iPod Touch i Sony PSP.

Projekty VideoWave częściej używają rozszerzenia .DMSM.

Jak otworzyć plik DMSM3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMSM3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMSM3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMSM3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMSM3D

Inne problemy z plikiem DMSM3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMSM3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMSM3D:

  • plik DMSM3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMSM3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMSM3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik