• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMSK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMSK. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMSK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMSK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DivX Web Player Temporary Download Format DivX

Co to jest plik DMSK?

Plik używany przez odtwarzacz DivX, program do odtwarzania plików wideo. Zawiera powiązane informacje dotyczące pliku .DDAT. Używany jako plik do pobrania tymczasowego, dopóki nie zostanie pobrane całe zdjęcie.

Pliki DMSK są używane obok plików DDAT i .DINFO do pobrania filmu w programie DivX Player.

Jak otworzyć plik DMSK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMSK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMSK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMSK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMSK

Inne problemy z plikiem DMSK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMSK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMSK:

  • plik DMSK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMSK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMSK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik