• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMSA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMSA. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMSA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMSA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio Music Disc Creator Project Format Sonic Solutions

Co to jest plik DMSA?

Plik projektu utworzony przez program Music Disc Creator, program służący do tworzenia kompilacji muzycznych. Zapewnia informacje o projekcie, takie jak odniesienia do plików dźwiękowych, edycji dźwięku, przejść i informacji o utworach.

Pliki DMSA są używane do zapisywania i ładowania kompilacji muzycznych. Mogą być używane do eksportowania muzyki do osobistych odtwarzaczy multimedialnych lub mogą być eksportowane do różnych formatów plików audio, w tym .MP3 i .WAV.

Program Music Disc Creator jest dołączony do pakietu multimedialnego Roxio Creator.

Jak otworzyć plik DMSA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMSA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMSA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMSA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMSA

Inne problemy z plikiem DMSA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMSA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMSA:

  • plik DMSA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMSA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMSA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik