• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Disk Masher Image N/A

Co to jest plik DMS?

Skompresowany obraz dysku Amigi utworzony za pomocą narzędzia Disk Masher (DMS). Początkowo używane przez rzeczywiste komputery Amiga do archiwizacji dyskietek. Często używane do tworzenia obrazów dysków, które mogą być otwierane przez emulatory Amigi, takie jak Amiga Forever.

Jak otworzyć plik DMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMS

Inne problemy z plikiem DMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMS:

  • plik DMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik