• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMPR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMPR. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMPR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMPR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Direct Mail Project Format e3 Software

Co to jest plik DMPR?

Plik utworzony przez program Direct Mail, przeznaczony do wysyłania e-maili reklamowych. Zawiera wiadomości, kontakty, listy dyskusyjne i dane historii utworzone w oprogramowaniu. Może również przechowywać dane śledzenia do analizy skuteczności kampanii e-mailowej.

Po pierwszym użyciu, usługa Direct Mail wymaga, aby użytkownicy akceptowali warunki określające, że nie będą używać oprogramowania do dystrybucji poczty do zakupionych list ani wysyłania niezamówionych wiadomości e-mail.

Jak otworzyć plik DMPR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMPR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMPR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMPR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMPR

Inne problemy z plikiem DMPR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMPR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMPR:

  • plik DMPR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMPR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMPR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik