• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Memory Dump, Screen Dump, Junk Files Microsoft

Co to jest plik DMP?

Plik DMP to plik, który zawiera dane "wyrzucone" z pamięci programu. Jest on często tworzony, gdy program ma błąd lub awarie, a także może być zapisany przez program "Savedump.Exe" podczas pierwszego ponownego uruchomienia po awarii. Pliki DMP są zwykle nazywane "Memory.Dmp".

Do usuwania błędów systemu i innych problemów mogą zostać użyte pliki zrzutu pamięci systemu Windows. Mogą jednak zajmować znaczną ilość miejsca i często mogą zostać usunięte.

Jak otworzyć plik DMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMP

Inne problemy z plikiem DMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMP:

  • plik DMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik