• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMO. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Demo Format Apogee Software

Co to jest plik DMO?

Plik utworzony przez Duke Nukem 3D, pierwszą osobową grę strzelców opracowaną z silnikiem gry Build. Zawiera nagranie gier dotyczące działań gracza i wydarzeń na świecie. Umożliwia odtwarzanie multiplayerowych graczy.

Jak otworzyć plik DMO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMO

Inne problemy z plikiem DMO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMO:

  • plik DMO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik