• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delusion/Xtracker Audio Format XTracker

Co to jest plik DMF?

Moduł śledzenia dźwięku oparty na formacie X-Tracker. Zapisano w formacie 8 lub 16-bitowym mono. Może być również używany do przechowywania instrumentów lub próbek dźwiękowych. Mogą być odtwarzane przez różne programy śledzące.

Format DMF składa się z kilku fragmentów danych tworzących plik. Są to DDMF (identyfikator formatu), INFO (informacje o plikach), CMSG (wiadomość z utworami), SEQU (Kolejność sekwencji), PATT (dane wzorcowe), INST (dane instrumentu), SMPI (przykładowe informacje), SMPD (przykładowe dane) , SMPJ (przykładowe pozycje skoku) i ENDE (koniec znacznika plików).

Jak otworzyć plik DMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMF

Inne problemy z plikiem DMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMF:

  • plik DMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik