• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMD. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oracle SQL Developer Data Modeler Data Format Oracle

Co to jest plik DMD?

Plik utworzony przez firmę Oracle SQL Developer Data Modeler, program służący do projektowania strukturalnych modeli danych, takich jak schematy relacyjnych baz danych. Zapisuje strukturę danych i relacje i może być wyświetlany wizualnie w oprogramowaniu.

Pliki DMD są używane do przechowywania zaprojektowanego modelu danych, jak również do pomagania w generowaniu ostatecznej bazy danych.

Jak otworzyć plik DMD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMD

Inne problemy z plikiem DMD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMD:

  • plik DMD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik