• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DM_83

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DM_83. Jeżeli chcesz otworzyć plik DM_83, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DM_83

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wolfenstein Enemy Territory Demo Format Splash Damage

Co to jest plik DM_83?

Nagrywanie gry w grze Powrót do zamku Wolfenstein: Enemy Territory (wersja 1.02), pierwsza osoba gra akcji 3D. Zapisuje rozgrywkę misji i może zostać odtworzona później przy użyciu opcji "Replays" programu.

Wcześniejsze wersje plików: Wolfenstein: Enemy Territory zapisują nagrania w formacie .DM_82, a późniejsze wersje zapisują nagrania z rozszerzeniem .DM_84.

Jak otworzyć plik DM_83?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DM_83 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DM_83 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DM_83 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DM_83

Inne problemy z plikiem DM_83

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DM_83 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DM_83:

  • plik DM_83 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DM_83 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DM_83 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik