• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DM1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DM1. Jeżeli chcesz otworzyć plik DM1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DM1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ER/Studio Database Model Format Embarcadero Technologies

Co to jest plik DM1?

Plik utworzony przez ER / Studio, program służący do tworzenia dużych baz danych. Zapisuje model danych, który opisuje strukturę i relacje danych, które mają być przechowywane. Służy do wizualizacji modelu danych, a także do wspomagania procesu generowania ostatecznego modelu danych.

Jak otworzyć plik DM1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DM1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DM1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DM1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DM1

Inne problemy z plikiem DM1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DM1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DM1:

  • plik DM1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DM1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DM1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik