• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DLU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DLU. Jeżeli chcesz otworzyć plik DLU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DLU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Studio Max Utility Plug-in Format Autodesk

Co to jest plik DLU?

Plugin używany przez 3ds Max, program służący do tworzenia i animowania modeli 3D. Zawiera narzędzie dla oprogramowania, na przykład importera formatów plików lub eksportera. Może to być dodatkowa wtyczka standardowa MAX dołączona do oprogramowania lub dodatkowy dodatek MAX dodany do oprogramowania. Używany do rozszerzenia 3ds Max o nowe możliwości.

Wtyczki DLU można przeglądać w programie 3ds Max, wybierając opcję Dostosuj & rarr. Menedżer dodatków .... Wtyczki Standard MAX znajdują się w katalogu stdplugs w instalacji 3ds Max, a dodatkowe wtyczki MAX są przechowywane w katalogu PlugIns.

Oto przykłady dodatków typu Standard MAX: FBXMAX.DLU: .FXX Importuj plik / Eksporter POLYGONCOUNT.DLU: Narzędzie liczników wieloboków BATCHRENDERUTIL.DLU: Narzędzie do zarządzania plikami wsadowymi CBROWSER.DLU: Narzędzie Przeglądarka zasobów CURVECONTROL.DLU: Narzędzie Custom Curve Control

Jak otworzyć plik DLU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DLU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DLU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DLU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DLU

Inne problemy z plikiem DLU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DLU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DLU:

  • plik DLU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DLU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DLU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik