• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DLG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DLG. Jeżeli chcesz otworzyć plik DLG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DLG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Digital Line Graph Vector Image Format N/A

Co to jest plik DLG?

Odwzorowanie formatu obrazu używanego do modelowania danych. Oryginalny standard DLG-3 jest migrowany do nowszych standardów DLG-F.

Jak otworzyć plik DLG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DLG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DLG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DLG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DLG

Inne problemy z plikiem DLG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DLG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DLG:

  • plik DLG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DLG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DLG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DLG
DLG do JPEG