• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DLD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DLD. Jeżeli chcesz otworzyć plik DLD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DLD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EdLog Compiled Program Campbell Scientific

Co to jest plik DLD?

Niestandardowy program rejestrowania danych utworzony przy użyciu programu EdLog, programu dołączonego do pakietu oprogramowania LoggerNet. Służy do rejestrowania danych z urządzeń rejestrujących Campbell Scientific CR10X.

Pliki DLD są tworzone przez skompilowanie kodu z pliku .CSI.

Jak otworzyć plik DLD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DLD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DLD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DLD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DLD

Inne problemy z plikiem DLD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DLD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DLD:

  • plik DLD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DLD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DLD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik