• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DL_

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DL_. Jeżeli chcesz otworzyć plik DL_, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DL_

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows DLL Backup Format Microsoft

Co to jest plik DL_?

Skompresowany plik .DLL utworzony przez Makecab, narzędzie Windows służące do kompresji plików i tworzenia plików .CAB. Często używane do przechowywania plików DLL na płytach instalacyjnych systemu Windows, dzięki czemu zajmują mniej miejsca na dysku.

Pliki DL_ można tworzyć przy użyciu następującej składni Makecab:

makecab myfile.Dll

Pliki DL_ mogą być rozpakowywane z powrotem do oryginalnego pliku DLL za pomocą tego polecenia:

rozwiń myfile.Dl_ myfile.Dll

Makecab może być używany do tworzenia skompresowanej kopii dowolnego pliku. Na przykład plik .EX_ można utworzyć z pliku .EXE.

Jak otworzyć plik DL_?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DL_ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DL_ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DL_ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DL_

Inne problemy z plikiem DL_

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DL_ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DL_:

  • plik DL_ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DL_ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DL_ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik