• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DKT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DKT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DKT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DKT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DiGiTIAL THUNDER Drum Kit Format d-lusion interactive media

Co to jest plik DKT?

Plik używany przez d-lusion Drum Station, program służący do generowania beatów i dźwięków perkusyjnych. Zapisuje dźwięki perkusyjne dla określonego rodzaju zestawu perkusyjnego (napisane "DRUM KiT"), na przykład rock lub jazz. Umożliwia zapisanie i udostępnianie określonej konfiguracji.

Oprogramowanie stacji Drum Station zostało ostatnio zaktualizowane w 2005 roku.

Jak otworzyć plik DKT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DKT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DKT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DKT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DKT

Inne problemy z plikiem DKT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DKT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DKT:

  • plik DKT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DKT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DKT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik