• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DKE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DKE. Jeżeli chcesz otworzyć plik DKE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DKE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DriveLock FDE Disk Key Format CenterTools

Co to jest plik DKE?

Klucz dyskowy generowany przez dyskowy dysk twardy DriveLock (FDE), program służący do szyfrowania i ochrony haseł dysku twardego. Zawiera klucz do odszyfrowywania, który jest używany do odszyfrowywania zawartości dysku twardego po zaszyfrowaniu ich przez DriveLock.

DriveLock generuje plik klucza dysku jako część pakietu odzyskiwania Zip podczas szyfrowania dysku twardego. Aby odszyfrować dysk twardy, użytkownicy muszą dostarczyć wygenerowany plik DKE, a także hasło pliku DKE, które zostały określone podczas szyfrowania dysku twardego.

Po odszyfrowaniu dysku twardego w procesie odzyskiwania plik DKE staje się nieaktualny i powinien zostać usunięty.

Jak otworzyć plik DKE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DKE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DKE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DKE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DKE

Inne problemy z plikiem DKE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DKE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DKE:

  • plik DKE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DKE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DKE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik