• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DIY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DIY. Jeżeli chcesz otworzyć plik DIY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DIY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
My Drivers Backup Format Huntersoft

Co to jest plik DIY?

Plik utworzony przez My Drivers, program służący do tworzenia kopii zapasowych i przywracania sterowników systemu Windows. Zapisano w formacie tekstowym i zawiera nazwę sterownika oraz inne parametry używane do tworzenia kopii zapasowych. Zapisane obok innych plików kopii zapasowych i używane w procesie przywracania sterowników.

Jak otworzyć plik DIY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DIY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DIY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DIY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DIY

Inne problemy z plikiem DIY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DIY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DIY:

  • plik DIY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DIY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DIY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik