• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DIVX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DIVX. Jeżeli chcesz otworzyć plik DIVX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DIVX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DivX Media Format DivX

Co to jest plik DIVX?

Wysokiej jakości, wysokiej kompresji kodek wideo używany do cyfrowej dystrybucji wideo. Kompresuje wideo na ułamek oryginalnego rozmiaru z minimalną utratą jakości. Obsługuje rozdzielczość wideo do 1080 HD.

Format DivX jest rozpoznawany przez kilka programów do odtwarzania wideo, a także niektórych odtwarzaczy DVD i innych urządzeń elektronicznych.

Jak otworzyć plik DIVX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DIVX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DIVX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DIVX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DIVX

Inne problemy z plikiem DIVX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DIVX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DIVX:

  • plik DIVX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DIVX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DIVX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DIVX
DIVX do M2TSDIVX do MPEGDIVX do MTSDIVX do WMVDIVX do XVID