• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DIVA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DIVA. Jeżeli chcesz otworzyć plik DIVA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DIVA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Project DIVA Song Format SEGA

Co to jest plik DIVA?

Plik gry używany przez Projekt DIVA, japońska gra rytmiczna stworzona przez SEGA. Zapisuje informacje o utworze. Zawiera odniesienie do utworu pliku .MP3 i czasu, w którym zdarzenia muszą być wyzwalane, aby zdobywać punkty w grze.

Może być wiele plików DIVA dla każdego utworu, które są używane dla różnych poziomów trudności. Na przykład dla każdego utworu mogą być proste, normalne i twarde tryby.

Pliki DIVA są zapisywane w katalogu utworów instalacji DIVA projektu.

Jak otworzyć plik DIVA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DIVA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DIVA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DIVA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DIVA

Inne problemy z plikiem DIVA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DIVA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DIVA:

  • plik DIVA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DIVA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DIVA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik