• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DITAMAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DITAMAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DITAMAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DITAMAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DITAmap Format OASIS

Co to jest plik DITAMAP?

Kolekcja tematów DITA (Darwin Information Typing Architecture) utworzonych w formacie XML DITAMAP. Zapisuje odniesienia do tematów określonych w plikach .DITA przy użyciu <.Topicref>. Tagi. Umożliwia autorom tworzenie hierarchicznej struktury powiązanych tematów.

Jak otworzyć plik DITAMAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DITAMAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DITAMAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DITAMAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DITAMAP

Inne problemy z plikiem DITAMAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DITAMAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DITAMAP:

  • plik DITAMAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DITAMAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DITAMAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik