• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DIST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DIST. Jeżeli chcesz otworzyć plik DIST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DIST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Installer Distribution Format Apple

Co to jest plik DIST?

Skrypt, który konfiguruje instalację programu narzędziowego Mac OS X. Pochodził z systemu operacyjnego NeXTSTEP. Utworzone przy użyciu programu PackageMaker, ale używane przez program instalacyjny systemu Mac OS X.

Skrypty dystrybucji są używane tylko w systemie Mac OS X 10.4 i nowszych wersjach.

Jak otworzyć plik DIST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DIST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DIST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DIST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DIST

Inne problemy z plikiem DIST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DIST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DIST:

  • plik DIST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DIST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DIST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik