• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DISCOMAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DISCOMAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DISCOMAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DISCOMAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft DISCO Discovery Output Format Microsoft

Co to jest plik DISCOMAP?

Plik wyjściowy generowany przez narzędzie Microsoft Web Services Discovery Tool (Disco.Exe). Zawiera informacje o usługach sieciowych ASP.NET wykryte pod określonym adresem URL, na przykład lokalizację pliku .DISCO lub .WSDL. Zazwyczaj nazwane "results.Discomap".

Jak otworzyć plik DISCOMAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DISCOMAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DISCOMAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DISCOMAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DISCOMAP

Inne problemy z plikiem DISCOMAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DISCOMAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DISCOMAP:

  • plik DISCOMAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DISCOMAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DISCOMAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik