• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DIME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DIME. Jeżeli chcesz otworzyć plik DIME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DIME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Direct Internet Message Encapsulation Format N/A

Co to jest plik DIME?

Format wiadomości binarnych służący do wysyłania danych przez Internet, często za pośrednictwem poczty elektronicznej. Mogą zamykać jeden lub więcej ładunków różnego typu i rozmiarów w pojedynczą wiadomość. Zawiera długość obciążenia, typ obciążenia i identyfikator ładunku.

Pliki DIME są najczęściej widywane z rozszerzeniem .DIM.

Jak otworzyć plik DIME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DIME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DIME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DIME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DIME

Inne problemy z plikiem DIME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DIME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DIME:

  • plik DIME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DIME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DIME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik