• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DII

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DII. Jeżeli chcesz otworzyć plik DII, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DII

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CT Summation Document Image Information Load Format CT Summation

Co to jest plik DII?

Plik tekstowy ASCII sformatowany przy użyciu niewymienionego, wielokrotnego formatu. Wykorzystywany przez bazę danych sumarycznych baz danych, aby ustalić związek między podsumowaniem bazy danych a powiązanym plikiem graficznym.

Pliki obrazów obsługiwane przez pliki DII obejmują eDocs i zeskanowane dokumenty, które zostały przetworzone z OCR (Optical Character Recognition).

Jak otworzyć plik DII?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DII jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DII z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DII którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DII

Inne problemy z plikiem DII

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DII nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DII:

  • plik DII którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DII z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DII nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik