• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DIAGPKG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DIAGPKG. Jeżeli chcesz otworzyć plik DIAGPKG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DIAGPKG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Troubleshooting Package Format Microsoft

Co to jest plik DIAGPKG?

Plik używany przez narzędzie diagnostyczne Microsoft Support Diagnostic Tool (msdt.Exe), program służący do rozwiązywania problemów z komputerem. Zawiera informacje potrzebne do zlokalizowania i potencjalnie naprawić problem ze sprzętem lub oprogramowaniem. Można go uruchomić, klikając dwukrotnie plik w systemie Windows.

Narzędzie diagnostyczne pomocy technicznej firmy Microsoft jest również określane jako kreator WTP. Skrót "WTP" to platforma rozwiązywania problemów systemu Windows - technologia umożliwiająca uruchamianie pakietów diagnostycznych.

Jak otworzyć plik DIAGPKG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DIAGPKG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DIAGPKG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DIAGPKG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DIAGPKG

Inne problemy z plikiem DIAGPKG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DIAGPKG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DIAGPKG:

  • plik DIAGPKG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DIAGPKG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DIAGPKG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik