• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik DHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dynamic HTML Format N/A

Co to jest plik DHTML?

Plik tekstowy zawierający kod DHTML (Dynamic HTML). Służy do rozwijania interaktywnych stron internetowych, które mogą się zmienić bez ponownego ładowania lub otwierania innego łącza. Może służyć do tworzenia menu rozwijanego, pływających warstw, rollover i innych dynamicznych treści.

Kod DHTML jest często zawarty w regularnym pliku HTML.

Jak otworzyć plik DHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DHTML

Inne problemy z plikiem DHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DHTML:

  • plik DHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik