• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DGK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DGK. Jeżeli chcesz otworzyć plik DGK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DGK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delcam PowerMILL Format Delcam

Co to jest plik DGK?

Trójwymiarowy model stworzony przez programy Delcam CAD, w tym PowerSHAPE, PowerMILL, CopyCAD, PowerInspect i ArtCAM. Zawiera geometrię modelu, składającą się z siatki, powierzchni i ciał stałych. Służy do zapisywania i ładowania projektów 3D.

Korzystając z plików Delcam Exchange, pliki DGK mogą być konwertowane na inne formaty plików CAD przemysłowych, takie jak .IGS, .STEP i .STL.

Jak otworzyć plik DGK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DGK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DGK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DGK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DGK

Inne problemy z plikiem DGK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DGK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DGK:

  • plik DGK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DGK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DGK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik