• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DGC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DGC. Jeżeli chcesz otworzyć plik DGC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DGC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboTax Tax Form Format Shin-ichi Tsuruta

Co to jest plik DGC?

Archiwum utworzone przez DGCA (DigitalGCodecArchiver), narzędzie do kompresji plików utworzone przez japońskiego dewelopera Shin-ichi Tsuruta. Zapisuje jeden lub więcej plików w formacie skompresowanym i może kompresować w lepszych proporcjach niż format .ZIP.

Pliki DGC są czasami używane do dystrybucji zawartości do gier walki 2D, opracowanych z silnikiem gier MUGEN.

Jak otworzyć plik DGC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DGC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DGC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DGC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DGC

Inne problemy z plikiem DGC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DGC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DGC:

  • plik DGC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DGC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DGC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik