• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DFPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DFPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik DFPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DFPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DVD Flick Project Format DVD Flick

Co to jest plik DFPROJ?

Projekt wideo DVD utworzony z DVD Flick, narzędzia do tworzenia płyt DVD. Może zawierać menu nawigacyjne, wiele plików wideo, niestandardowe ścieżki audio i napisy. Można palić na płycie DVD, która może być odtwarzana w standardowym odtwarzaczu DVD.

DVD Flick obsługuje ponad 45 formatów plików, 60 koderów wideo i 40 koderów audio.

Jak otworzyć plik DFPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DFPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DFPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DFPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DFPROJ

Inne problemy z plikiem DFPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DFPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DFPROJ:

  • plik DFPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DFPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DFPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik