• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DFK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DFK. Jeżeli chcesz otworzyć plik DFK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DFK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dark Flow Project Format Invisionsoft

Co to jest plik DFK?

Projekt tworzenia gier stworzony przy użyciu programu Dark Flow, aplikacji służącej do tworzenia wieloplatformowych gier wideo. Zawiera kod źródłowy, ustawienia projektu i odniesienia do zasobów używanych przez projekt, które mogą zawierać spritami, dźwiękami, tłem, ścieżkami i innymi obiektami.

Pojedynczy projekt Darkflow może być zbudowany na wielu platformach, w tym w systemach Microsoft Windows, w sieci Web (jako gry typu plug-in) w sieci, a także w systemach konsolowych, takich jak Nintendo Wii, Sony PSP i Microsoft Xbox.

Dark Flow kieruje się do programu DS Game Maker do tworzenia oprogramowania do tworzenia nowej generacji Invisionsoft. DS Game Maker jest używany do tworzenia gier Nintendo DS.

Dark Flow nie jest już rozwijany.

Jak otworzyć plik DFK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DFK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DFK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DFK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DFK

Inne problemy z plikiem DFK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DFK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DFK:

  • plik DFK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DFK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DFK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik