• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DFG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DFG. Jeżeli chcesz otworzyć plik DFG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DFG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Data Flask Grid Format Interscape

Co to jest plik DFG?

Plik arkusza kalkulacyjnego stworzony przez Data Flask, program arkusza kalkulacyjnego przeznaczony do tworzenia i migrowania danych. Mogą zawierać dane dotyczące surowych komórek oraz informacje o połączeniach zewnętrznych źródeł danych. Również przechowuje typy kolumn, identyfikatory kluczy podstawowych i inne informacje o schemacie danych.

Oprogramowanie Data Flask zostało ostatnio zaktualizowane w 2007 roku.

Jak otworzyć plik DFG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DFG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DFG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DFG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DFG

Inne problemy z plikiem DFG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DFG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DFG:

  • plik DFG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DFG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DFG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik