• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DEVICEIDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DEVICEIDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DEVICEIDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DEVICEIDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IOS Device Identification Format Apple

Co to jest plik DEVICEIDS?

Plik identyfikacyjny stworzony do rejestracji urządzeń w Centrum informacyjnym, społeczności programistów Apple. Zawiera nazwę i identyfikator konkretnego urządzenia.

Za pomocą aplikacji iPhone Configuration Utility można utworzyć plik .PLIST, który zawiera identyfikatory urządzeń i nazwy urządzeń jakiegokolwiek urządzenia, z którym łączysz się z komputerem Macintosh. Centrum członkowskie obsługuje dwa formaty: lista właściwości z rozszerzeniem DEVICEIDS i plik .TXT.

Od iOS 8 Narzędzie konfiguracji Apple iPhone nie jest już dostępne.

Jak otworzyć plik DEVICEIDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DEVICEIDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DEVICEIDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DEVICEIDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DEVICEIDS

Inne problemy z plikiem DEVICEIDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DEVICEIDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DEVICEIDS:

  • plik DEVICEIDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DEVICEIDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DEVICEIDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik