• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DESKTHEMEPACK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DESKTHEMEPACK. Jeżeli chcesz otworzyć plik DESKTHEMEPACK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DESKTHEMEPACK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 8 Theme Pack Format Microsoft

Co to jest plik DESKTHEMEPACK?

Plik DESKTHEMEPACK to plik motywu pulpitu wprowadzony w systemie operacyjnym Windows 8. Jest zapisywany w formacie .CAB i zawiera obrazy tła (pliki .JPG) oraz plik .THEME, zawierający kolory, dźwięki i inne ustawienia służące do dostosowywania pulpitu Windows. Pliki DESKTHEMEPACK można pobrać i udostępnić innym użytkownikom systemu Windows.

Plik DESKTHEMEPACK można zainstalować w systemie Windows 8, klikając go dwukrotnie. Możesz również utworzyć motyw niestandardowy, klikając prawym przyciskiem myszy jeden z "Moje motywy" w Panelu sterowania personalizacją systemu Windows i wybierając "Zapisz motyw do udostępniania".

Pliki DESKTHEMEPACK są specyficzne dla systemu Windows 8 i nie są zgodne z systemem Windows 7, który używa plików .THEMEPACK dla motywów pulpitu. Można jednak użyć obrazów znajdujących się w pliku DESKTHEMEPACK jako tła pulpitu w systemie Windows 7, wykonując następujące kroki:

Zmień rozszerzenie pliku ".Dskthemepack" na ".Cab". Kliknij dwukrotnie plik ".Cab", aby wyświetlić jego zawartość. Skopiuj pliki ".Jpg" z folderu do innej lokalizacji na komputerze. Otwórz okno Personalizacja, klikając prawym przyciskiem myszy pulpit systemu Windows i wybierając "Spersonalizuj" z menu rozwijanego. W oknie Personalizacja wybierz link "Tło pulpitu". W obszarze "Wybierz tło pulpitu" kliknij przycisk Przeglądaj ... i wybierz folder, w którym zapisałeś pliki obrazu ".Jpg". Kliknij przycisk Zapisz zmiany, a zdjęcia zostaną zastosowane na Twoim pulpicie.

Wraz z wydaniem systemu Windows 8 firma Microsoft zaktualizowała Galerię personalizacji online w celu udostępnienia plików DESKTHEMEPACK oprócz plików THEMEPACK. Możesz zobaczyć tę galerię, klikając "Pobierz więcej tematów online" z okna Personalizacja w systemach Windows 7 i Windows 8.

Jak otworzyć plik DESKTHEMEPACK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DESKTHEMEPACK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DESKTHEMEPACK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DESKTHEMEPACK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DESKTHEMEPACK

Inne problemy z plikiem DESKTHEMEPACK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DESKTHEMEPACK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DESKTHEMEPACK:

  • plik DESKTHEMEPACK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DESKTHEMEPACK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DESKTHEMEPACK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DESKTHEMEPACK
DESKTHEMEPACK do THEMEPACK