• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DESIGN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DESIGN. Jeżeli chcesz otworzyć plik DESIGN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DESIGN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Expression Design Drawing Format Microsoft

Co to jest plik DESIGN?

Rysunek utworzony za pomocą programu Microsoft Expression Design, rysunku i programu do projektowania systemu Windows. Może zawierać zarówno grafikę wektorową, jak i rastrową. Może również zawierać wiele warstw i różne efekty obrazu.

Microsoft Expression Design jest częścią pakietu Microsoft Expression Studio.

Jak otworzyć plik DESIGN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DESIGN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DESIGN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DESIGN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DESIGN

Inne problemy z plikiem DESIGN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DESIGN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DESIGN:

  • plik DESIGN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DESIGN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DESIGN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik